Tosla Kart Nedir? Nerelerde Geçerli? (Detaylı Bilgi)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi sahibi olmak istediği Tosla kart nedir, tosla kart nerelerde geçerli, nasıl iptal edilir ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Bazı kart kullanıcıları tosla kart nedir diye merak etmeye başladı. Tosla kart kullanmak isteyen kişiler için söyleyebiliriz ki, Tosla Kart; hesabınızdaki bakiyeyi dijital ortamda ya da mağaza ödemelerinde kullanmanızı sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanmak için tek yapmanız gereken şey ise, akıllı telefonunuza tosla kart uygulamasını indirmek ve uygulamayı kullanmak. Bu uygulama ise Akbank banka şirketinin bir uygulamasıdır.

Tosla kart nedir
Tosla kart nedir

Tosla Kart Nasıl İptal Edilir?

Bu uygulamayı kullanan bazı insanlar, zamanla bu uygulamayı kullanmaktan vazgeçer ve tosla kart nasıl iptal edilir diye araştırma yapmaya başlar. Eğer siz de bu uygulamayı kullanmaktan vazgeçen insanlardansanız aşağıda belirlenen iptal yöntemlerini uygulamanız gerekmektedir.

  • Tosla uygulamasına girip hesap ayarlarından bu uygulamayı iptal etmek
  • 7 gün 24 saat boyunca açık olan +90 850 477 08 97 numaralı müşteri hizmetlerini aramak

Eğer bu yöntemler işe yaramadıysa, size en yakın konumda olan Akbank şubesine giderek iptal işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tosla Kart Ne İşe Yarar?

Tosla kart nedir? Tosla kart ne işe yarar? diye merak eden kullanıcılar için konuyu şu şekilde özetleyebiliriz. Bu kart uygulaması sayesinde;

  • İnternet tabanlı alışveriş sitelerinde ya da mağazalarda QR kodu ile ya da mobil ödeme yöntemi sayesinde yapmakta olduğunuz tüm alışverişleri güvenli bir şekilde tamamlayabilir,
  • Uygulamayı kullanan kişilere anında para gönderebilir,
  • Bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınızın profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Tosla Kart Nereden Alınır?

Tosla kart nereden alınır diye araştırma yapan insanlar; CarrefourSA, Teknosa, D&R ve Şok Mağazalarına giderek bu karta kolaylıkla erişebilirler. Eğer Tosla Kartınızın isminize özel olmasını istiyorsanız, Tosla uygulamasına ya da web sitesine girip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda 12 yaşından büyük olan herkes bu karta kolaylıkla sahip olabilir. Tosla kart aynı zamanda ön ödemeli bir kart sistemidir.

Tosla Kampanya

Tosla adlı uygulama sizlere birbirinden farklı seçenek sunmaktadır. Aynı zamanda uygulama üzerinden para kazanmak için, çevrenizdeki insanları bu kart uygulamasını kullanması için teşvik edebilirsiniz. Her tavsiye edeceğiniz kişi başına Tosla uygulaması üzerinden 10 Türk Lirası kazanacaksınız. Bu uygulama sayesinde tüm gençlere banka tarafından finansal destek sağlanmaktadır. Bu kampanya süresiz değildir.

YouTube video
YouTube video

Sanal Kart Nedir? adlı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!)
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın