Uzaktaki Bir Kişiyi İkna Etmek İçin Dua (Etkili Dua)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği Uzaktaki bir kişiyi ikna etmek için dua Ya Vedud ikna etme, karşıdaki kişiyi ikna etme ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Bazı insanlar çevresindeki insanları akıl yoluyla ikna edemeyince manevi yollarla ikna etmeye çalışır. Özellikle de yüz yüze görüşemediği insanları dua yöntemi ile ikna etmek isteyen insanlar bu duaları araştırmaya başlar. İnsanlar, iş görüşmeleri için, ikili ilişkileri için ya da sosyal hayatlarının düzene girmesi için uzaktaki bir kişiyi ikna etmek için dua yöntemlerini öğrenmek istiyor.

Uzaktaki bir kişiyi ikna etmek için dua
Uzaktaki bir kişiyi ikna etmek için dua

Ya Vedud İkna Etme

Belirlenen ikna dualarında en çok tesir eden duayı şu şekilde tertip etmeniz gerekmektedir. Öncelikle güzel bir şekilde namaz abdesti alın. 11 kere besmele çekin ve ardından 21 kere Fatiha suresi okuyun ve ardından ikna etmek isteğiniz kişinin adını söyleyerek dilediğiniz duayı edin. Dua ederken içten ve samimi bir şekilde davranmak önemlidir.

Karşıdaki Kişiyi İkna Etme Duası

Uzaktaki bir kişiyi ikna etmek için dua birden fazladır. Karşısındaki kişiyi ikna etmek isteyen insanların sıklıkla kullandığı ve çokça faydasını gördüğü bir diğer yöntem ise Yüce Allah’ın isimlerinden biri olan Ya – Cabbar zikridir. Karşıdaki kişiyi ikna etme duası tercih ettiyseniz, ikna etmek istediğiniz kişiyle görüşmeden önce 206 kere Ya Cebbar Celle Celalühü zikrini okursanız yüce Allah’ın izni ile görüşme esnasında o kişiyi ikna edebilecek ve istediğiniz şeyi kolaylıkla ikna edebileceksiniz. Bu zikri en az 206 kere okumaya özen göstermeniz kesinlikle gerekmektedir. İkna etmek için esma-ül hüsna yöntemlerinden birisi de Ya Vedüd zikrini okuduktan sonra o kişinin adını söyleyerek olmasını istediğiniz şeyin duasını yapmak olacaktır.

İkna Etme Duası

Bazen aile hayatımızda ya da ikili ilişkilerimizde bir şeyi çok isteriz. Ama istediğimiz şeye sahip olabilmek için öncelikle karşımızdaki bazı insanları ikna etmemiz gerekebilir. İkna etme duası diye araştırma yapıyorsanız Taha Suresinin 25-26-27 ve 28. Ayetlerini okuyup dilediğiniz duayı ettikten sonra o kişiyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Birini İkna Etmek İçin Dua

Karşınızdaki insanı etkilemek için birini ikna etmek için dua diye araştırma yapıyorsanız öncelikle abdest alıp İhlas, Felak ve Nas surelerini okuduktan sonra duanızı ettikten sonra ikna edeceğiniz kişiyle görüşme sağlayabilirsiniz. Göreceksiniz ki manevi olarak rahatladıktan sonra tüm istekleriniz de gerçekleşmiş olacaktır.

YouTube video
YouTube video

Destekleme veya Bankalar adlı kategorimize de göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın