Vakıf Emeklilik İletişim

Vakıfbankası bireysel emeklilik sistemi (BES) hizmeti olan vakıf emeklilik iletişim numaraları ve müşteri hizmetleri ile doğrudan bağlanmak isteyenler aşağıdaki bilgiler dahilinde çağrı merkezini arayarak aklındaki soruları karşı tarafa yöneltebilir. Vakıf emeklilik bes iptal ve vakıfbankası zorunlu bireysel emeklilik için ne gibi kesintilerin olacağını ve sistemden bugün çıkılması durumunda ne gibi ücretlerin müşteriden alınacağı gibi konularda da hizmet alabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik İletişim Numarası

Vakıf emeklilik tel numarası 0212 401 32 40 olup yine aynı şekilde 0212 403 10 69 iletişim hatlarını 7/24 arayabilirsiniz. Doğrudan iletişim kuracağınız bu numaralar, vakıf emeklilik müşteri hizmetleri numarası olup sizlere BES hakkında yardımcı olmaktadır. Vakıfbank bes iptal aramaları için mesai saatleri içinde aramanız yeterlidir bu nedenle hafta içi mesainin olduğu gün ve saatlerde müşteri hizmetlerini 0212 401 32 40 numarasından arayarak, TC kimlik numaranız dahilinde bilgi almak isteyebilirler. Burada görevli personellere gereken yanıtları vererek, vakıf emeklilik iptal sözleşmeleri tarafınıza gönderilir ve sizlerde yine aynı şekilde dilerseniz faks dilerseniz de kargo yolu ile karşı ödemeli olarak göndererek be cayma hakkını kullanabilirsiniz.

Telefon :
(0212) 310 37 24
Çağrı Merkezi :
(0850) 222 9 237
E-Posta :
info@vakifemeklilik.com.tr
Adres : Levent Mah. Çayır Çimen Sokak, No:7 34330 Levent – Beşiktaş / İSTANBUL
Whatsapp : (0549) 802 47 75

Yukarıdaki bilgiler eşliğinde sizlere hizmet konusunda kesintisiz bilgi sunan vakıf emeklilik ile irtibat kurmak mümkün!

Vakıf Emeklilik Müşteri Hizmetleri

BES yani bireysel emeklilik sistemine girmek isteyen bireyler öncelikle her ay elinde arta kalan para miktarını yii hesaplamalıdır. Bu ay, bu kadar kalıyor ise gelecek ay da yine o tutarın altında düşmemeye özen gösterilmelidir. Yüksek ücret yatırmak yerine sizleri yormayacak ve ileride maddi açıdan sıkıntı çıkarmayacak tutarlar dahilinde, BES’e girmek çok ama çok mantıklıdır. Yatırılan her tutara ek olarak devlet katkısı dahilinde %25 verilmesi bunun yanında biriken paranın fonlarda %30 lara kadar değer kazanması da pozitif etki vermektedir.

Vakıf emeklilik müşteri hizmetleri numarası olan; (0212) 310 37 24 doğrudan iletişim kurabilirsiniz dilerseniz diğer numaralardan da ulaşamadığınız anda irtibat kurmak mümkün.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın