Vakıfbank Atm den Destek Kredisi Çekme (KARTSIZ)

Vakıfbank destek kredisine başvurusu onaylananlar ATM den kartsız olarak nasıl bu kredi tutarını çekebileceğini sorgulamakta. Vakıfbank atm üzerinden nasıl sosyal destek kredisini çekebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Destek Kredisi Sorgulama

Öncelikle vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama kısmından kredinin onaylanıp onaylanmadığına bakalım. Zira bir çok vatandaş, sms ile destek kredisi onaylandı mesajı geldikten sonra doğrudan atmlerin yolunu tutmaktadır. Ancak sonrasında paranın onaylanmadığını görünce nereede hata yaptıklarını düşünür!

Temel ihtiyaç kredisi sorgulama için TIKLA

Sorgulama ekranında başvuru sahibinin T.C numarası ve mobil cep telefonu numarası girilmelidir. Doğrulama kodunu girdikten sonra sms ile bir şifre gelecektir. O şifreyi ilgili kutucuğa girdikten sonra sizin onaylanan kredi tutarını görebilirsiniz. Ayrıca temel ihtiyaç destek kredisi başvuru durumunu da öğrenmiş olacaksınız. Sorgulama aşamasında hatalı girmemeye dikkat ediniz. Ancak çoğu kişi, hatalı TC numarası veya cep numarası hatta gelen sms şifresini girmekte. Bu da vatandaşların, onaylanan kredisi olmasına rağmen onaysız bir şekilde unutup gitmektedir. Burada en önemli detay, destek kredisinin faiz oranı hem uygun olması hem de geri ödemelerde ilk 6 ay geri ödemesiz olmasıdır.

Vakıfbank Atm Kartsız Destek Kredisi Çekme

Kartsız para çekme işlemleri sanıldığı kadar zor değildir, ancak kolay da değildir diyebiliriz. Zira atm cihazını ilk kez kullanacak olanlar, dakikalarca orada bekleyebilir. Ancak korkmanıza gerek yok! Bilgilerimiz sayesinde atm üzerinden destek kredisini dakikalar içinde çekip kullanacaksınız. Bunun için yapılması gerekenleri adım adım anlatmak istiyoruz.

Vakıfbank müşterisi olan müşteriler için;

  • Hem mobil bankacılık hem de internet bankacılığı üzerinden paranızı çekebilirsiniz.
  • Banka kartı yanında olmayanlar atm üzerine gidip, QR kodunu mobil uygulama üzerinden okutarak çekebilir.
  • Banka kartı yanında olanlar, kartı atm ye takarak, ekranda sağ altta bulunan destek kredisi ödemeleri sekmesine tıklamalı. Orada onaylanan kredi tutarını tıklayarak saniyeler içinde krediyi alabilirsiniz.

Vakıfbank müşterisi olmayan vatandaşlar için;

  • Öncelikle banka müşterisi kaydı yapmanız gerekiyor. Bunun için önce buradan üye olmalısınız

Üye olmak için TIKLA

  • Daha sonra cep telefonu mesaj bölümüne aralarında birer boşluk bırakarak VBIM, TC KİMLIK NO, NÜFUS CÜZDANI SERİ NO, İKAMETGAH İL PLAKA KODU bilgilerinizi yazıp 6757’ye SMS göndererek internet bankacılığı müşterisi olabilirsiniz.
  • Bu işlemin ardından en yakın vakıfbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Genelde ilk günlerde ATM üzerinden bireysel temel ihtiyaç destek kredisi çekilebiliyordu. Ancak sonraki düzenleme ile beraber müşteri kaydının şube içinde bulunması getirildi. Yani başkasının adına kredi onayı alma hileleri nedeni ile şube içine gitmeniz zorunlu oldu. Şube içinde sözleşme imzalamadan ne yazık ki, destek kredisini alamıyorsunuz.
İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın