Vakıfbank Kosgeb Kredisi 2021 (ANINDA ONAY VERİYOR!)

Vakıfbank kosgeb kredisi 2021 yılı başvuruları başlayarak, faizsiz esnaf kredisi vermekle beraber, girişimcilere 2021 hibe parası da sunacağını belirtti. Söz konusu kosgep kredisi başvuruları sonuçlanan bireylerin ne kadar kredi tutarı alacağını da yine kosgeb müdürlüğü belirleyecek! Kosgeb kredi başvuruları her yıl yapılmakta olup, şartları sağlayan bireylere çok uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile müşterilere sunuluyor. Burada sizlere çok uygun faiz oranları yazmamızın nedeni sıfır faizli kredi olmasıdır. Yani kredi başvurusunda faiz ödemeden, ana parayı kullanabilirsiniz. Genelde kosgeb kredilerinde ilk yıl geri ödemesiz, sonraki 2 yıl için her 3 ayda bir olmak üzere taksite bölünüyor.

Vakıfbank Kosgeb Kredisi

KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi sayesinde hem işletmenizi büyütecek hem de ihtiyaç duyduğunuz sermayeye bir seferde bulacaksınız. Bu sayede işletmenizi hızlıca istediğiniz miktarlardaki yatırım ile büyütebilirsiniz. Kosgeb tarafından esnafların ihtiyaç duyduğu miktarlardaki kredi miktarını alarak, ekonomiye canlılık katılabilir.

Kosgeb esnaf kredisi 2021 yılında başta olmak üzere farklı tutarlardaki kredi limitlerine başvurmak mümkün. 2016 yılında başlatılan sıfır faizli kosgeb kredilerine yoğun ilgi gösteren esnaflarımız, aynı özelliklere sahip ve tutarları farklı olan esnaf kredilerinin başladığını 2021 yılında da görüyoruz. Vakıfbank üzerinden alacağınız sıfır faizli 50.000 TL tutarındaki kosgeb kredisi, şartları daha da azaltılarak kapsamı genişletilmiş. Bu sayede hızlıca esnaf kredisi başvurunuz onaylanabilir ve kullanabilirsiniz. Şubeler aracılığı ile ön başvuruların hızlıca değerlendirilip onaylandığının altını çizelim.

Vakıfbank Faizsiz Esnaf Kredisi 2021

  • Başvuru şartlarına baktığımızda karşımıza şu şekilde bilgiler çıkıyor.
  • Kredi üst limiti 50.000 TL
  • 36 ay vadeli
  • İlk 12 ay ödemesiz, geri kalanı 3 ayda 1 eşit taksitler halinde ödemeli
  • Sıfır faizli (kredinin faiz oranının tamamı KOSGEB tarafından karşılanacaktır)
  • Kredi tahsisi ücretsiz

Biraz daha detaylara baktığımızda azami tutarın 50 bin TL olduğunu, küçük esnafların kosgeb kredi başvurusu sonuçlarında çoğunluğunun 20 bin TL ile çıktığı görülmüştür. Bu nedenle ilk yıl geri ödemeden sonraki 2 ve 3.yılda her üç ayda bir olmak üzere taksitlerini ödeyeceksiniz.

Vakıfbank sıfır faizli kredilerde bankacılık düzenleme kurulu ve vakıfbank merkez bankası kuralları geçerli olup, kredisi uygun bulunan müşterilere anlık olarak faizsiz kredi kullandırmaktadır. Krediden yararlanmanın ana şartı, kosgeb veri tabanına kesinlikle kaydınız olması gerekiyor. Genelde tüm evrakları bankaya verdiğinizde banka hızlıca ön onayı geçerek sizlere parayı aynı gün içinde verecektir. Başvuruyu yaptıktan sonra bir kaç hafta içinde net bilgilere göre onay verildiğini belirtelim.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın