Vakıfbank Kredi Kartı 60 Ay Borç Yapılandırma 2020

Kredi kartı borcu olanlar için yapılandırma işlemi vakıfbank ile mümkün! Üstelik 24 ve 60 aya kadar faiz oranları %1.10 ile %1.20 arasında. 3 veya 6 ay geri ödemesiz vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma sayesinde tüm borçlarınız kapanabilir. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var; Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma 2020 kampanyası için sadece kendi müşterileri için hizmetin olacağını beyan etmiştir. Ancak mevcut kart borçları olanlar hemen vakıfbank üzerinden kart başvurusu yaparak bu hizmetten de yararlanabilir. Söz konusu diğer bankalardaki kredi kartı borcunuz var ise vakıfbank çatısı altında bu borçlar ödeniyor ve sadece ödemeleri vakıfbank’a yapacaksınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 2020

Hükumetin yeni düzenlediği ekonomik destek paketleri 2019 yılında uygulanmaya başlanmış olup, öncelikle ziraat bankası kredi kartı borcu yapılandırması (birleştiren ihtiyaç kredisi) yapılmış, sonrasında bu bankalara vakıfbank da eklenmiştir. Bugün açıklanan kredi kartı yapılandırması kampanyasına göre faiz oranları %1.10 ile 24 aya kadar, faiz oranı %1,20 olanda 60 aya kadar vade seçenekleri sunulmuş. Sadece vakıfbank müşterilerine kapsayacak şeklinde sunulan kart yapılandırması aynı zamanda ticari müşterileri de kapsayacak. Üstelik mevcut duruma göre 3 ve 6 ay geri ödemesiz kart yapılandırma imkanı da tanınacak.

Borç miktarı en yüksek olarak 3 milyon liraya kadar olan kart borçlarının yapılandırma işlemi bizzat vakıfbank tarafından yapılacak.

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Takipte Olanların Borç Faizleri Siliniyor!

Üstelik kredi kartı borç takibine takılan ve miktarı 100 bin liranın altında olanların da mevcut borç faizleri sıfırlanacak! Ancak bunun için bankanın belirli bir şartı bulunuyor. Bunlara bakarsak

  • 2018 yılı sonuna kadar maksimum 100 bin lira altı için geçerli
  • Borçların peşin veya 12 ay taksit şeklinde ödenmesi
  • Başvurular 30 nisan 2019 gününe kadar

Yukarıdaki şartların, 2018 sonuna kadar olan kart borçlarının takibe (vakıfbank bünyesinde) takılanlar içindir. Bu açıklanan kampanyanın şartları farklıdır. Bildiğiniz gibi kredi kartı borcu olanların üzerinde büyük bir borç yükü bulunmakta. Genele bakıldığında kara listeye girenlerin sayısı oldukça fazla. Kırmızı çizgi yiyenler ile eş değer bir duruma düşen kart mağdurları, hiç bir bankadan ne kredi ne de kredi kartı alabiliyor. Hali ile mevcut borçlar sürekli katlanarak artmakta. Bankalar da bu borçları alamadıkları için bazı firmalara bu borçları satarak, aradan çıkıyor. Olan da tüketicilere olmakta sürekli mevcut borçların verilmesi için hakarete maruz kalmakta.

Vakıfbank Bireysel Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Öncelikle şuna dikkat etmeniz gerekiyor faiz oranlarını banka belirliyor ancak vade süresine göre faiz oranları değişmekte. Yani 24 ay kredi kartı borcunu yapılandırma işlemine soktuğunuzda faiz oranı %1.10 olmakta. Ancak vade süresini artırmak mümkün olup, vakıfbank kart borcu yapılandırma olarak 60 ay yani 5 yıl vade bırakmak isteyenler faiz oranı için %1.20 ödemek zorunda. Vade süresi ne kadar artarsa, vakıfbank faiz oranı da o derece artıyor. Bu nedenle tavsiyemiz bütçeniz var ise eşit taksitler tutarında ödemeniz gerektiğini de düşünürsek, faiz oranı %1.10 olanı tercih edebilirsiniz.

Bireysel banka müşterileri kredi kartı sahibi olanlar, hem vakıfbank hem de diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını tek çatı altında toplama fırsatı sunuyor. Vakıfbank kredi kartı borcu olanlar bu sayede yasal takibe düşen kredi kartı borçlarını faizsiz bir şekilde ödeyecek. Mevcut müşteriler ise yukarıdaki faiz oranlarından yararlanacak ve bu şekilde kart borçlarını kapatacak. Tüm işlemleri vakıfbank şubeleri yapmakla beraber, başvuruların 14 nisan 2019 tarihine kadar alınacağını belirtelim.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın