Vakıfbank Worldpuan Kullanılan Siteler 2022 (KOLAYCA HARCA)

Vakıfbank kredi kartı kullananlar, 2022 worldpuan kullanılan siteler hangileri öğrenmek isteyebilir. Vakıfbank para puan veya vakıfbank worldpuan kullanılan sitelerin hangileri oldukları 2022 yılında da merak edilmeye devam ediyor. Bonus puan geçen yerler mağazalar alışveriş siteleri dahil en net bilgileri aşağıdaki ekrandan öğrenmek mümkün!

Worldpuan Kullanılan Siteler 2022

Kredi kartı kullanımı geçen her yıl daha da artmakta olup, bankalar arası rekabet düşünüldüğünde kazançlı çıkan kesim bankalardan ziyade müşteriler de oluyor. Harcanan her tutar için bankaların karta geri ödeme yaptığı ortamlardan ziyade, bonus puan, para puan veya world puan kazanmak mümkün. Hali ile banka müşterileri nasıl daha fazla para puan kazanabilirim sorusuna yanıt aramakta. Bankalardan biri olan vakıfbank, 2022 yılı dahilinde müşterilerine her türlü desteği verdiğini beyan ediyor. Bu desteklerden biri de vakıfbank kredi kartı kullanan müşterilerine yaptıkları her tutar için fazladan worldpuan vermesi. Kazanılan world puanlar için ise nerelerde kullanabileceklerini tam olarak bilmemekte müşteriler. Hali ile bu gibi konular sayesinde vakıfbank müşterileri artık nasıl world puan harcama yapacaklarını öğrenmiş olacaklar.

World Puan geçen marketler 2022 listesini ise şu şekilde sizler için listeledik;

  1. World Puan Geçen Süpermarketler;
   1. Migros, Migros Sanal Market ve CarrefourSA
  2. World Puan Kullanılan Hipermarketler;
   1. A101, ŞOK, Kipa
  3. World Puan Kullanılan Yerel Marketler ise;
   1. Metro Marketleri, Real Market Zincirleri, Bizim Toptan Alışveriş, Özdilek Market ve Şarküteri

Kredi kartı her ne kadar insanlar için çözüm olsa da bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor. En basitinden baktığımızda kart limiti yüksek olan vakıfbank müşterileri, gelir durumuna bakmadan bilinçsizce harcama yapması ve dönem sonu kredi kartı ekstresi geldiğinde mevcut borcu ödemediklerinde, bir borç faizi ile karşılaşma söz konusu olabilir. Hali ile bu borç zamanla katlanma yüzdeliği gelir durumuna göre artabilir. Bu nedenle tavsiyemiz gelirinize göre kart harcaması yapmanız dileği ile.

Peki worldpuan kullanılan siteler 2022 hangileri?

 • Gittigidiyor.com
 • Trendyol.com
 • Hepsiburada.com
 • N11.com
 • Amazon.com.tr
 • Migros Sanal Market

Vakıfbank Worldpuan Nerelerde Geçerli?

Bireyler worldpuan kazanma konusunda nasıl daha fazla bonus puan kazanacaklarını tam olarak bilmemekte. Oysa ki, bankanın kredi kartı kampanyalarını sürekli olarak takip etmeleri onların faydalarına olacaktır. Ara sıra bankalar alışveriş kampanyası düzenleyerek, mevcut müşterilerin kredi kartı harcama aşamasına teşvik yaparak para puan veya bonus puan vermektedir.

Örnek vermek gerekiyorsa yapacağınız kredi kartından her 100 liralık alışverişe 100 worldpuan kazanabilirsiniz gibi.

Bu nedenle bankanın internet sitesinde veya afişlerinde bu gibi kampanyaları görmek mümkün. Son yıllarda bankalar, müşterilerin akıllarında yer edinmek adına genelde TV reklamlarında daha fazla boy göstermektedir. Bu nedenle banka kredi kartı reklamları TV lerde fazlası ile yer alır. Trendyol’da bonus puan geçiyor mu

 • WorldPuan Geçen Market ve Süper Marketler; Bizim Toptan, Carrefour SA , Kipa, A101, Şok, Migros
 • WorldPuan Geçen Akaryakıt İstasyonları; Total, Petrol Ofisi, Shell, Opet, Aytemiz
 • WorldPuan Geçen İnternet Alışveriş Siteleri;  trendyol.com, hepsiburada.com, n11,com, gittigidiyor.com, amazon.com.tr,
 • WorldPuan Geçen Yapı Marketler; Tekzen, Bauhaus
 • WorldPuan Geçen Moda Takı Giyim Mağazalar; trendyol.com
 • WorldPuan Geçen Mobilya Mağazaları; ikea.com
 • WorldPuan Geçen Beyaz Eşya Mağazaları; beko.com,arcelik.com
 • WorldPuan Geçen Tatil Firmaları ve Tatil Siteleri; tatilbudur.com,
 • WorldPuan İle Uçak Bileti Alınan Site ve Firmalar; flypgs.com, turkishairlines.com
 • WorldPuan İle Ayakkabı Alışveriş Mağazaları; flo.com.

Vakıfbank kredi kartı türü olan world ile iş birliği yapması nedeni ile kazanılan puanların adı da; vakıfbank world puan şeklindedir. Kazanılan ve biriktirmiş olduğunuz world puanları dilediğiniz yerde (yukarıdaki üye iş yerlerinde) kullanabilirsiniz. A101 mağaza şubelerinin tamamında world puan geçmekle beraber internet üzerinden de n11.com aracılığı ile harcanabiliyor.

Vakıfbank Worldpuan Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank kartları ile kazanılan worldpuanların nasıl kullanacağını öğrenmek isteyenler olabilir. Söz konusu worldpuan kullanımı için harcama yapılabilen işletmelere gidilmesi gerek. Örnek vermek gerekiyorsa, şok marketlerden birine giderek, ödemenin banka puanı ile yapacağınızı belirtmeniz gerekiyor. İlgili kasiyer, sizden kartı alıp, chipi okutacak ekranında kartın içinde bulunan worldpuanları görmüş olacaktır. Buna istinaden vakıfbank worldpuan harcama yapay zeka yapılabilir.

Vakıfbank worldpuan kullanma harcama yapılması için banka müşterilerin kartın içindeki worldpuan miktarını önceden bilinmesi önerilir ve kasiyere ne kadar içinde kaldığını belirtmesi zaman açısından daha faydalı olacaktır.

A101 de world puan geçiyor mu?

A101 tüm şubelerinde world puan geçmektedir. Ancak bazı A101 şubelerinde ilgili kasiyerlerin world puan harcama konusunda yeterli bilgiye sahip olmaması nedeni ile burada geçmiyor hatası diyebilirler. Ancak tüm A101 şubelerinde world puan kullanılmaktadır.

World puan nasıl kullanılır?

Yapılması gereken herhangi bir a101, şok veya migros şubelerine uğrayarak, ödemenin world puan ile yapılacağını belirtmeniz. Sonrasında ilgili kasiyer sizlerin world puan bakiyesi bulunan kartı, pos cihazına bırakarak ana ekrandan görecek ve kullanacaktır. Kullanılmayan world puanlar belirli tarihler arasında kampanya geçmesi nedeni ile silinebilir.

2.5/5 - (4 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın