Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir

Çocukların veli toplantıları oldukları gün, öğretmenin sizlerden talep ettiği imza sirküsü türünden bir tanesi de veli toplantısı imza sirküsüdür. Burada detaylara baktığımızda veli toplantısı imza sirküsü içerisinde ; öğrencinin ve velinin kişisel bilgilerine yer verilmektedir. Anne – Baba adları ve bunların meslekleri ayrıca telefon numaralarına yer verilir. Buradaki amaç, çocuğun yeni başladığı okulda başına bir şey gelmesi durumunda acilen sizlere ulaşmak için talep edilir.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir

Veli toplantı tutanakları arasında önemli bir belge olarak bulundurulması zorunlu olan evraklardan bir tanesidir. Zira müfettişler, özellikle ilk okul sınıflarını denetimlere geldiğinde sınıf öğretmeninden toplantı tutanaklarını talep eder. Aksi takdirde göremediğinde ilgili personel hakkında soruşturma açabilir. Müfettişler yılda 2/3 kez her okula gelebildiği gibi soruşturma yiyen okullarda bu sayı daha da artabilir. Bu nedenle müdür ve müdür yardımcısının, veli toplantı imza sirküsüne çok dikkat etmeleri gerekiyor. Ayrıca toplantılara kişi sayısının fazla olmasına dikkat ediniz.

Veli toplantısı imza sirküsü ; anne ve babanın meslekleri ve telefon numaraları karşısında imza atılması dahilinde olan bir belgedir. Burada sınıf öğretmeni, tüm öğrencilerin bilgilerini listesine ekleyerek arşive alır. Bu belgeyi gidip noterden çıkarmanıza gerek yoktur. Resmi bir belge niteliği taşır ancak gidip ücret vererek satın alınmaz. Genelde bu belgeyi öğretmen çıkarır ve velilere, veli toplantısında sunarak imzalarını alır.

Yukarıdaki bağlantı da sizlere veli toplantısında velilerden alacağınız imzaları ve kişisel bilgileri sunan word dosyasını paylaştık. İndirerek imzalarını alabilir ve işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın