Modern technology gives us many things.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü

Veli toplantısı için velilerden imza sirküsü talep edilebilir.

Eğitim hayatınızda imza atıldığını bilmeyen yoktur sanırım eğer veli iseniz, velisi olduğunuz öğrenci için veli toplantısı imza sirküsü de atıldığını belirtelim. Bu nedenle sizlere veli toplantısı imza sirküsü formunu indirerek, konu hakkında bilgilendirmek istedik. Bu sayede zaman harcamadan kolayca veli toplantısı imza sirküsü alarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir

Bu imza sirküsü içeriğine baktığımızda öğrencinin anne ve babasının adları, meslekleri ve iletişim numaraları yer almaktadır. Ayrıntılı olarak sizlere sunulan veli toplantısı imza sirküsü ücretsiz olup aşağıdaki dosya bağlantısı üzerinden indirebilirsiniz.

Veli toplantı tutanakları arasında önemli bir belge olarak bulundurulması zorunlu olan evraklardan bir tanesidir. Zira müfettişler, özellikle ilk okul sınıflarını denetimlere geldiğinde sınıf öğretmeninden toplantı tutanaklarını talep eder. Aksi takdirde göremediğinde ilgili personel hakkında soruşturma açabilir. Müfettişler yılda 2/3 kez her okula gelebildiği gibi soruşturma yiyen okullarda bu sayı daha da artabilir. Bu nedenle müdür ve müdür yardımcısının, veli toplantı imza sirküsüne çok dikkat etmeleri gerekiyor. Ayrıca toplantılara kişi sayısının fazla olmasına dikkat ediniz.

Yukarıdaki bağlantı da sizlere veli toplantısında velilerden alacağınız imzaları ve kişisel bilgileri sunan word dosyasını paylaştık. İndirerek imzalarını alabilir ve işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü Word

İlk öğretimde okuyan öğrenciler için hazırlanan bu evrak genelde öğrencinin durumunun öğretmeni tarafından takip edilmesi için alınmaktadır. Bu nedenle yapılması gereken her aşamayı, eğitmen yapmaktadır. Konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler, aşağıdaki yorum alanlarından bizlere sorularını sorabilirler.

Söz konusu imza sirküleri için yapılması gereken adımları bu şekilde belirtmiş olduk. Sizlerde en yakın sürede notere giderek, şirket sahibi iseniz imza sirküsü değilseniz imza beyannamesi çıkarmanız faydalı olacaktır.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku