Windows 11 flash diskten yükleme lisanslama ile orjinal yapma

Yeni Windows Media Player, CD’leri “kopyalamanıza” olanak tanır
Geçen yüzyılın sonunda ya da bu yüzyılın başında bir müzik CD’si satın aldığınızda, genellikle içindeki müziği kendi MP3 koleksiyonunuzda saklamak istediniz. Bu şekilde onu başkalarıyla paylaşabilir ve orijinaline zarar vermeden dinleyebilirsiniz. Bu iş için, CD’leri kopyalamak için bazı yazılımlar bulmak gerekiyordu ve bazıları teklif bile edildi. Bazıları ücretsiz, bazıları shareware ve benzeri çözümler vardı.

Zaman ilerledikçe müzik buluta taşındı, CD’ler geçmişte kaldı ve yavaş yavaş MP3 kayıtlarının ev koleksiyonları bile gereksiz bir hal almaya başladı. Çünkü bugün tüm müzikler çok sayıda akış hizmetinde herhangi bir zamanda erişilebilir durumda bulunuyor. Bu da, fiziksel ses taşıyıcılarının artık üretilip satılmadığı anlamına gelmiyor. Hatta tam tersine, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki CD satışları 2021’de son 17 yılda ilk kez artış gösterdi.

Geçmişten patlama
Belki de kim bilir Microsoft’u yeni işletim sistemine ve medya oynatıcısına CD kopyalama işlevini dahil etmeye iten şey popülaritesindeki ani artıştı . Her ne olursa olsun, yeni bir akıcı tasarımla yenilenen ve görsel anlamda Windows 11 ile uyumlu olan Windows Media Player tam olarak bunu elde etmiş gibi görünüyor. Müzik çalma, aynı zamanda basit ve hızlı bir şekilde müzik kopyalama yeteneğidir.
Bu yazılım optik sürücüye bir müzik CD’si yerleştirdiğinizi algıladığı zaman bilgisayarınızda varsa, onu kopyalamanızı önerir . Hedef formatı seçtikten sonra ve WMA, AAC, FLAC ya da ALAC mevcuttur. İstenen bit hızı bazılarımızın muhtemelen yirmi yıldır başlamadığı diskten dijital dosyalara müzik aktarma sürecini başlatacak.
Windows Media Player yükseltmesi şu anda Windows 11 geliştirme kanalında görülebilir ve ay sonuna kadar daha geniş bir dağıtımda görünmelidir.

Kaynak:

Windows 11 flash bellekten kurma https://www.andronova.net/windows-11-flash-diskten-yukleme-lisanslama-ile-orjinal-yapma.html

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın