World Puan Kullanılan Siteler 2024 Worldpuan Harcama

Bireyler kazanmış oldukları world puanları hangi sitelerde harcayabileceklerini merak edebilir. Zira world puan kullanılan siteler 2024 yılında çoğalmıştır. Kredi kartı harcaması sonrasında kazanılan world puanları kullanmak isteyen bireyler, world puan kullanılan siteler 2024 başlığında nerelerde harcayabileceklerini öğrenebilir. Bildiğiniz gibi bankalar arasında artan rekabet, müşteri çekmek adına bu gibi bankacılık ürünlerini sunarken daha fazla puan, bonus veya indirim fırsatları sunmakta. Bunlardan biri de yapılan harcamalar karşılığında world puan verilmesidir.

Worldpuan Kullanılan Siteler Hangileri 2024

Kredi kartı kullanıp harcama sözüne bonus veya puan gibi fırsatları değerlendirmek isteyen birçok müşteri bulunur. Her ay bankaların sunmuş olduğu kredi kartı kampanyaları arasında en fazla tercih edilenler genelde harcama sözüne verilen puan, bonus ve chip para şeklindedir. Bunları değerlendirmek ve yeniden harcamak isteyen banka müşterileri, soluğu net başında alarak, geçerli olan yerleri ve kullanılan siteleri merak etmekte!

Bireyler worldpuan kullanılan siteler başlığında öncelikle aşağıdaki alışveriş siteleri üzerinden kolaylıkla world puan harcama yapabilirler.

 • gittigidiyor world puan ; Gittigidiyor.com üzerinden sepetinize eklediğiniz ürünleri satın alma aşamasında world logosuna sahip kredi kartı bilgilerinizi girerken hemen aşağıdaki kullanılabilir world puan miktarını seçerek, ilgili tutar dahilinde ödeyebilir.
 • hepsiburada worldpuan ; Yine aynı şekilde alışverişini hepsiburada.com üzerinden yapmak isteyen banka müşterileri, ödeme sayfasına geldiğinde world logolu kredi kartı bilgilerini girdiğinde hemen ekranda worldpuan kullanma sekmesini işaretleyerek, para puandan sepet tutarını düşerek ödeme yapabilir.
 • n11 world puan ; N11.com online alışveriş sitesi üzerinden internet alışverişi yapmak isteyen müşteriler, ödeme ekranında kart bilgilerini girmeleri sonrasında ekranda ne kadar world puan kaldığını görerek, ilgili kutucuğa dokunarak ödemelerini world puan ile yapabilir.

World Puan Geçen Siteler Hangileri 2024

Sadece yukarıdaki siteler olmamakla beraber world anlaşmalı üye işyerleri listesinden hangi mağazaların veya marketlerin olduğunu görebilirsiniz. Özellikle kazanmış ve biriken world puanlarınızı dilediğiniz bir sitede kullanmak mümkün! Bunlara bakarsak;

 • ucuzabilet.com
 • Flypgsus
 • THY (Türk hava yolları)
 • Sanalmarket
 • Civil
 • Özdilek
 • Watson
 • Dr.com.tr
 • idefix.com
 • N11.com
 • Gittigidiyor.com
 • Hepsiburada.com

şeklinde sıralayabiliriz. Banka müşterileri world puan kullanma aşamasında en yakınında bulunan a101 veya şok marketlere giderek de ödemelerini biriken puanlar ile yapabilir. Bu marketlerden satın aldığınız her hangi bir ürünün ödemesini kasada, world puan ile ödeyebilirsiniz. Sizlerde bankaların kredi kartı kampanyalarına her ay katılarak, kazanılan bonusları worldpuan kullanma sekmesinden harcayabilirsiniz.

Worldpuan Kullanılan Marketler Hangileri 2024

Kredi kartı kullanımının her yıl katlanarak artması, ister istemez bankaların artan rekabeti tetiklemiştir. Bankaların müşteri kapma telaşı bankacılık faaliyetlerinde köklü ve radikal değişikliklerin devreye girmesine neden olmuş, bunların sonucunda kazançlı çıkan müşteriler olacaktır. Her ay güncellenen kredi kartı kampanyaları sonrasında bu kampanyalara katılan her banka müşterisi en az 1000 TL değerinde para puan, bonus, chip para gibi yine alışverişlerde kullanabilecekleri para kazanmakta.

Bu kartları incelediğimizde worldpuan gerek harcama sonrasında verilen bonus puan, gerekse de sunduğu geniş üye işyeri ağları sayesinde en fazla tercih edilenler sırasında. Her ay kart kampanyasına katılan sıradan bir müşterinin cebine ekstra olarak 1000 TL girebilirken daha fazla tutarların da girdiği bilinen bir gerçektir. Kazanılan worldpuan kısa sürede harcanabildiği gibi birçok marketlerden de yine harcanabiliyor. Bunları incelersek;

 • A101 tüm şubeleri
 • Şok marketler
 • Migros tüm şubeleri
 • Bim tüm şubeleri

Görüldüğü üzere worldpuan harcama konusunda üye işyerleri aracılığı ile mevcut olan para puanların kullandırma imkanı sunar. Sizlerde world mobil üzerinden kampanyalara katılarak, her ay yüzlerce TL değerinde world puan kazanabilirsiniz.

World puan gittigidiyorda nasıl kullanılır?

Öncelikle www.gittigidiyor.com a üyeliğiniz ile giriş yapıyorsunuz. Ödeme aşamasında world puan bakiyesinin olduğu banka veya kredi kartı bilgilerinizi ekrana girdiğinizde ekranın hemen altında world puan miktarı çıkacaktır. İlgili kutucuğa tıklayarak, ana paradan world puan miktarı da düşürülerek, ödeme imkanı sunar. Böylede gittigidiyorda world puan kullanabilirsiniz.

En çok world puan nasıl kazanılır?

Yapıkredi bankası world mobil uygulaması ile daha fazla world puan kazanmak mümkün. Her ay güncellenen yeni kampanyalar sayesinde world mobil içeriklerinde bulunan kampanyalara katılmanız sizlerin her ay yüzlerce TL değerinde world puan kazanmanızı sağlar.

Yapı Kredi TLcard puanları nerede kullanılır?

TLcard puanları world puan olarak geçmektedir. Yapı kredi bankası kredi ve banka kartı ile harcama yapılması sonrasında belirli oranlarda world puan kazanırsınız. Bu puanları marketlerde, akaryakıt istasyonlarında ve online alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın