Yabancı İşyeri Dükkan İsimleri (CAFE & ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ)

Yabancı işyeri isimleri başta ingilizce ve almanca olarak birçok dilde karşıma çıkabiliyor. 2024 yabancı dükkan isimleri olarak başta cafe ve alışveriş merkezleri akıllara gelebiliyor. Ülke içi veya dışında hizmet vermeyi düşünenler yabancı dükkan isimlerine merak sarabilir. Global pazara hitap etmek için farklı olma yolunda ilerlemek isteyenler aşağıdaki bilgilere göz atabilir. İşyeri açtıktan sonra yabancı dükkan tabelaları da büyük öneme sahiptir. Zira tabelaların değişik ve göze batan bir slogan, logo veya icon ile temsil edilmesi insanların bakış açısını değiştirebilir. Örnek olarak gratis markası.

Alışveriş Merkezi İsimleri

İnsanların alışveriş denilince akla gelen ve toplandığı bir alan olarak belirtilen alışveriş merkezleri, en fazla ilgi duyulan alanlar arasında. Bu nedenle alışveriş merkezi içinde bulunan bir dükkanı satın almak veya kiralama sonrasında markanızın logosu dahil ismi büyük ilgi çekecektir. Düşünsenize onlarca büyük markanın arasında sizin de adınız arasında geçmektedir. Bu nedenle alışveriş merkezinde yer edinmek, globale açılmak ile eş değerdir denilebilir.

  • Başarı sadece küçük bir alanda yaptıklarınız olmamalı! (Serkan ERCİL)

Yukarıda Serkan ERCİL arkadaşımızın da dediği gibi küçük bir alandaki başarınız sizi tatmin etse bile, daha fazla büyümek sizlerin elinde. Ancak burada önem arz eden konu kendi içinizdeki tatmin olma duygusudur. Yani gerçekten de daha fazla büyümeyi istiyor ve düşünür müsünüz? Cevabınız evet ise ileriye dönük projeler arasında yer edinmek için hiç de geç değildir.

Yabancı Dükkan İsimleri Önerileri

Ülkemizde açtığınız iş yeri türü eğer kendi vatandaşlarınıza hitap edecek ise kesinlikle marka adı Türkçe olmalıdır. Düşünsenize bir kebapçı dükkanı açan Ahmet Bey’in dükkan adı; Belhanda kebabı 🙂 Bu ve bunun gibiler her ne kadar dikkat çekse de asla global pazarda yer edinmez ve belirli süre sonrasında erir gider. Bu nedenle hizmet verilen alan kadar markanın kelime öbeği ve dili de önem arz eder.

Yabancı dükkan isimleri önerileri köşemizde sizlerin de ilgisini çekeceğine inandığımız kelimeleri sunmak istedik. Aralarında kelimeleri birleştirerek, sizlerde farklı kelimeler türetebilirsiniz.

  • Outlet (bu kelime çok tutuluyor.) – Armoni – FunnyMaster
  • Adress – Autopike – -AsoShe
  • Airport – Boss – Wonn
  • Aqua – Antucom – Stylevoo
  • Arisa – Bauhaus – Thannk
  • Carousel – Livemaster – Guuroo
  • DeGea – Colony – ShooyTea
  • City’s – TVCity – WwwGo
  • Formen – WomenS – ZooCity
İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın