Yapı Kredi Emekli Promosyonu 2021

Yapı kredi emekli promosyonu 2021 yılında ne kadar olacağını sorgulayan vatandaşlar, diğer bankaların emekli promosyonu ile kıyaslamakta. Zira en fazla emekli promosyonu veren banka ile anlaşmak en mantıklı çözüm olacaktır emekliler için. Son yıllarda bankalar arasındaki rekabet emekli promosyonu kategorisinde de hissedildi. Zira emeklilerin maaşlarını yanına çekmek isteyen her banka, gerek promosyon adı altında nakit para gerekse de düşük faizli kredi imkanı tanımakta bu kişilere. Hali ile bankalar arasında kıyasıya bir rekabet oluştu.

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Kampanyası

Emeklilere her yıl ödenen promosyonlarda bu yıl ki kampanyalar arasında yapı kredi bankası bir adım önde gibi. SGK, Bağkur ve emekli sandığı emeklileri için hazırlanan promosyon kapsamında ” emeklilik paketi ” promosyonu verilmesi beklenmekte. Peki ne içeriyor ve ne kadar tutarda bir promosyon verilecek işte detaylar;

  • Promosyondan yararlananların yapı kredi internet bankacılığı, mobil ve atmlerden ücretsizce havale gönderimi verilecek.
  • Günde 3000 Lira atm üzerinden çekim limiti.
  • Tl vadeli hesap açanlara 6 ay boyunca hoş geldin faizi sunar.
  • Düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi başvurusu
  • 1000 TL nakit bonus verilir.

Emekli promosyonu alanlar 3 yıl boyunca maaşını her hangi bir bankaya taşımamalıdır. Aksi takdirde verilen ödül yıllık bazda kesintiler dahilinde emekli maaşının yattığı son gün kesilerek sözleşme fesih edilir.

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Başvurusu

Başvurular şahsen yapılmakta olup, en yakın yapı kredi bankası şubesine uğramanız gerekmektedir. Ayrıca dilerseniz 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten yapı kredi müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi alabilir ve buradan da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurular 1 eylül 2020 ile 31 ocak 2021 tarihine kadar sürecek olup, yapı kredi bankası bunu uzatabilir. 1500 TL emekli promosyonu almanız için 3 yıl boyunca maaşınızı yapıkredi bankasından alma sözleşmesini imzalamanız gerekiyor. Öte yandan 3 yıllık maaş sözleşmesi imzalandıktan sonra verilen tutarların hangi maaşa ne kadar nakit para verileceğine bakarsak;

  • Bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1000 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 1250 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1500 TL nakit promosyon ödenir.

Söz konusu bu emekliye promosyonu hak etmek için karşı bankada sözleşmenizi fesih edebilir ve yapıkredi şubelerine doğrudan giderek başvuruda bulunabilirsiniz. 2021 emekliye promosyon kampanyaları arasında en fazla ücret veren bankalardan biri de yapı kredi bankası diyebiliriz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın