Modern technology gives us many things.

Öğrencilere Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

yüksek limitli kredi kartı veren bankalar 2020 yılında da sizler ile olacak!

Kredi kartı hemen herkese gerekli olan ekonomik araçlardan bir tanesi olmakla beraber öğrencilere daha fazla gerektiği saptanmıştır. Bu nedenle öğrencilerin büyük çoğunluğu, yüksek limitli kredi kartı veren bankaları araştırmakta. Acaba hangi bankanın kredi kartı öğrenciye daha fazla limit açıyor? Gibi sorulara yanıt arayışında olan öğrenciler (üniversite) 2020 yılı dahilinde hemen onaylı masrafsız kredi kartı arayışında.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2020 yılı içerisinde oldukça fazladır. Öğrenciye Kredi kartı veren bankalar hangileridir ? Bankaların öğrencilerde aramış olduğu başvuru şartları nelerdir ve bankaların kredi kart limitleri ili ilgili soruların cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartı 2020

Günümüzde üniversite öğrencilerin günlük hayatlarında pek çok ihtiyaçları olmaktadır. Bu ihtiyaçlarını karşılamak için part-time işlerde çalışmanın yanı sıra ailelerin gönderdikleri para, almış oldukları burslar ihtiyaçları tam olarak karşılamamaktadır. Öğrencilerin nakit sıkıntılarını çözmek , taksitli alışveriş imkanı ve ya fatura ödemeleri gibi bir çok konuda yardımcı olabilecek kredi kartlarına ihtiyaçları bulunmaktadır. Kredi kartları günümüz ekonomisinde her kesimin ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Kredi kartları doğru kullanıldığı zaman öğrencilerin temel ihtiyaçlarının yanı sıra birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Üniversite öğrencilerinin bu ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar öğrencilere düşük limitli kartlar sunmaktadır. 2019 yılı itibariye öğrenci kredi kartı 2020 ve kredi kartı limitlerini aşağıdaki yazımızda detaylarını bulabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar üniversiteler içerisinde kampüs bahçelerinde kredi kartı il ile çeşitli reklamlar yerleştir ve öğrencilerin kredi kartı sahip olmasını isterler. Kredi kartları öğrencilerin en büyük sorunu nakit sıkıntısı çözmekle birlikte doğru kullanıldığı takdirde çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bu kartlar sayesinde günümüzde çok popüler olan online alışveriş, zaman kaybı önleme açısından mobil uygulama üzerinden fatura ödemeleri, alışverişlerde taksit imkanı gibi bir çok fırsat sunmaktadır. 2020 yılı içerisinde yasaların belirlemiş olduğu bazı kurallar vardır. Buna göre bankaların geliri olmayan üniversite öğrencilerine en fazla 1.500 TL limit verilmesi belirtilmiştir. Belirlenen limit karşısından bankaların kendi değerlendirmesi de çok önemlidir. 1300 TL üzerinden banka kendi değerlendirmesi yaparak sizlere bir limit tanımlayacaktır. Üniversite öğrencisine kredi kartı veren bankalar 2020 yılı itibariye aşağıda bulabilirsiniz.

Üniversite Öğrencisine Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Akbank Axess Exi26
Vakıfbank Like Card
Ziraat Bankası Genç kart
İş Bankası
Garanti Bankası
TEB bankası
Yapı Kredi Bankası
Denizbank
QNB Finansbank
Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalara başvuru yaparak üniversite öğrencisi kredi kartına sahip olabilirsiniz. Üniversite öğrencisine kredi kartı veren bankaların kredi kartını vermek için istemiş olduğu bazı evraklar vardır. Bu evrakları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenilen Evraklar 2020

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Öğrenci belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Ehliyet yada pasaportun fotokopisi
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Eğitim durumu belgesi
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku