Ziraat Bankası Atm Para Çekme Limiti 2020

Banka atmlerinden para çekme limitleri 2020 yılında da değiştirilmiş olup, ziraat bankası atm para çekme limiti de merak edilenler arasında. 2020 ziraat atm banka para çekme miktarlarına bakarak, güne hazırlıksız yakalanmadan gönül rahatlığı ile işlemlerini yapabilirsiniz.

ATM para çekme limiti artırıldı! Öncelikle banka kartınız var ise ilgili atm üzerinden 1500-2000 TL dahilinde nakit para çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca telefonunda ziraat mobil uygulama var ise QR kodu okutarak 3000 TL ye kadar da para çekmek mümkün aynı gün içinde…

Banka şubeleri hafta sonu veya mesainin olmadığı zamanlarda kapalı. Hali ile banka atm cihazları vatandaşların yardımcısı olmakta tüm bankacılık işlemleri de buralardan yapılmaktadır. Ancak bankalara oranla tüm atm cihazlarında bir takım limitler bulunmakta. Yani dilediğiniz kadar nakit parayı ne yazık ki çekemiyor veya yatırılmaz.

Atm Para Çekme Limiti 2020

Ziraat Bankası atm para çekme limiti 2020 hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Türk bankacılık sektöründe Ziraat bankası üst sıralarda yer alıyor. Türkiye’nin en eski bankalarından birisi olan Ziraat bankası müşterilerine gerekli hizmetler ve destek vermektedir. Kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan ziraat bankası mobil bankacılık, Ziraat bankası atm, çağrı merkezleri üzerinden kesintisiz olarak destek almanızı sağlamaktadır.

Her alanda nakit paraya ihtiyaç duyabiliriz. Nakitin yoksa eğer ziraat bankası hesabımızda veya kredi kartında bulunan nakiti atm üzerinden çekmek mümkündür. Bu işlem için bankanın tabi belli bir limiti bulunuyor. Bu limit hakkında sizlere bilgilendireceğiz. Ziraat bankası atm üzerinden veya diğer banka atmleri üzerinden pek çok işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlerin nasıl olduğu hakkında sizlere detaylı iletelim.

Ziraat Bankası Atm Günlük Para Çekme Limiti 2020

Ziraat bankası atm üzerinden para çekmek için kredi kartınız, internet bankacılığı, banka kartı, cep bank gibi işlemlerle para çekmeniz mümkün. ATM’den çekilecek paranın belli bir limiti bulunmaktadır. Ziraat bankası atm günlük para çekme limiti 2020 banka tarafından 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Bu işlemi yaparken belli bir miktar komisyon ödeyerek nakit çekim işlemi yapabilirsiniz. Bu belirttiğimiz işlem emekli maaşı almayan kişiler içindir. Emekli maaşı almakta olan müşteriler için 1.500 tl limit bulunmuyor. Emekliler dilediği kadar para çekme talebinde bulunabilirler. Bu durum ile alakalı ziraat bankası web sitesi üzerinden de tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası ATM İşlem Ücretleri

Ziraat bankası üzerinden yaptığınız işlemlerde fazla işlem ücreti alınmıyor ancak başka bankanın atm üzerinden ziraat bankası işlemi yaparsanız sizden ücret alınacaktır. Bu durum hakkımda detayları www.ziraatbank.com.tr/tr/urun-ve-hizmet-ucretleri üzerinden alabilirsiniz. Para çekme limiti günlük olarak yazımızda belirtildi. Yüksek miktardaki paranızı banka şubesinden alabilirsiniz.

Ziraat bankasının çağrı merkezleri de sizlere bu konuda yardımcı olup limit talebinizi yükseltebilirler. Ziraat bankası atm işlem ücretleri hakkında sormak istediğiniz soruları yorumlarda bizlere sorabilirsiniz. Banka şubelerinden de bu konu hakkında dökümanlar alıp detayları öğrenebilirsiniz. Ziraat bankası tarafından belirlenen bu limitler yıl içerisinde arttırılabilir. Limitler yükselirse eğer sizlere detayları sitemiz aracılığı ile ileteceğiz.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın