Vozol Puff Akciğere Zarar Verir Mi?

Vozol puff akciğere zarar verir mi? Gerçek sigaranın zararlı etkilerine maruz kalmak istemeyenler için geliştirilen Vozol puff, güvenli bir içim deneyimi sağlaması ile bilinir. Ancak bu elektronik sigaranın ne kadar güvenli olduğu, akciğerlere zarar verip vermediği merak edilir.

Vozol Zararlı Mı?

Vozol puff, likitli bir elektronik sigaradır. Bu üründe kullanılan likidin içerisinde düşük oranda nikotin bulunur. Nikotine ek olarak da içimi daha keyifli hale getirmek için farklı aromalar yer alır. Kullanıcılar, nikotin verdiği hazzı aldığı gibi aromalarla da içimi daha kaliteli hale getirir.

Vozol, gerçek sigaranın zararlı etkilerine maruz kalmak istemeyenler için geliştirilmiştir. Bundan dolayı güvenli bir deneyim sağlamayı hedefler. Bazı uzmanlara göre bu ürün tamamen güvenli iken, bazı uzmanlar ise farklı araştırmalar yapılması gerektiğini belirtir.

Puff bar ile merak edilen hususların bir diğeri ise bağımlılık yapıp yapmaması ile ilgilidir. Bilindiği gibi bağımlılığa neden olan temel madde nikotindir. Bu ürün içerisindeki nikotin oranı ise çok düşüktür. Düşük seviyedeki nikotin kullanıcılara haz verirken, bağımlılık oluşmasına ise izin vermez. Vozol 7000 pufflar iyidir. 

Vozol Mu Daha Zararlı Sigara Mı?

Vozol sigara, gerçek sigaraya kıyasla çok daha güvenlidir. Bazı uzmanlar, gerçek sigaradan en az %95 daha güvenli olduğunu ifade eder.

Gerçek sigaranın zararlı etkilerinin temelinde tütünün yanması vardır. Yanma olayı nedeniyle katran ve zifir gibi maddeler ortaya çıkar ve bunlar kullanıcıların ciğerlerine giderek burayı etkiler. Vozol kullanımında ise gerçek bir yanma meydana gelmediği gibi tütün de kullanılmaz. Dolayısıyla gerçek sigaraya kıyasla çok daha güvenli bir kullanım sağlar.

Vozol Akciğere Zarar Verir Mi?

Vozol kullanımı sırasında sadece likidin buharı ciğerlere gider. Buharlaşma sırasında katran ve zifir gibi maddelerin oluşmaması, bu ürünün en önemli özelliğidir. Ayrıca likit içerisinde sağlık açısından zararlı olabilecek kimyasallar da yer almaz. Dolayısıyla Vozol kullanımı ciğerlere zarar vermez.

Bu ürünün kullanımının güvenli olması için talimatlara uygun şekilde kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi durumda bu güvenli ürün, sağlık açısından riskli bir ürüne dönüşebilir.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın