Worldpuan Kullanılan Siteler Hangileri 2024

Yapıkredi kredi kartı kullanıp worldpuan kazanan veya biriktirenler, worldpuan kullanılan siteler 2024 başlığını bilmek isteyebilir. Worldpuan geçen yerler ve  daha fazla siteleri buradan öğrenebilirsiniz. Yapıkredi kart türlerinden biri olan world ile toplanan puanları harcamak isteyebilirsiniz. Bu nedenle worldpuan kullanılan siteler 2024 yılında belirlendi. Sadece worldpuan kullanılan siteler arayışında olanlara sevindirici haberimiz var. Zira biriken world puan geçen siteler 2024 yılı dahilinde oldukça fazlalaştı.

 • Bildiğiniz gibi bankalar arası rekabetin artması, kredi kartı kullanıcılarına daima yaramakta. Bunlardan biri de yapılan her harcama sonrası kazanılan para puan veya bonuslar. Yıllık bazda bir müşteri 1500 TL’ye kadar para puan kazandığı gibi bunu dilediği gibi harcayabiliyor.

Worldpuan Kullanılan Siteler 2024

İnternetten alışveriş pek çok kişi için büyük bir kolaylık. Evde ya da işte oturduğumuz yerden kolay şekilde alışveriş yapmanın keyfi her zaman bir başkadır. Kolay şekilde yapılan alışverişin en güzel taraflarından birisi de kargo yolu gözlemektir. Kargonun gelme sürecinde yaşanan heyecan oldukça keyif verici olduğundan pek çok kişi sırf bu yüzden bu heyecanı yaşamak üzere alışveriş yapmaktadır. Peki worldpuan kullanılan siteler 2024 hangileri?

 • Gittigidiyor.com
 • Trendyol.com
 • Hepsiburada.com
 • N11.com
 • Amazon.com.tr
 • Migros Sanal Market

İnternetten alışverişin en temel araçlarından birisi de kredi kartlarımızdır. Kredi kartları ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde puan kazanmak oldukça kolay. Gerek fiziksel kullanımlarda gerekse internet üzerinden yapılan alışverişlerde hızlıca puan kazanmak mümkün. Kredi kartlarından yapılan alışverişlerde kazanılan puanlarla alışveriş yapabilmek eskiden sadece fiziksel kart ve pos makinesi ile mümkün olmakta iken günümüzde teknolojinin ve internet alışverişinin hızlıca gelişmesi ile birlikte internet üzerinden de artık bu puanlar kolaylıkla kullanılabilir hale gelmiş durumda.

İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartınızda yer alan puanları kullanabileceğiniz siteleri sizler için bu sayfada derledik. Yapı kredi bankasının kredi kartı olan World kart kredi kartının puanlarının aşağıda yer alan internet siteleri aracılığı ile kolay şekilde kullanabilirsiniz.

Worldpuan Geçen Siteler 2024

724tikla.com

Sanalmarket.com.tr

Gittigidiyor.com

Teknosa.com

Sitelerine girerek sizler de birikmiş olan world kartınızdaki puanları kolay ve hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Puanlarınızı kullanmak için herhangi bir sınır ve şart yoktur, normal alışveriş yapar gibi kolay şekilde ürünleri sepete ekleyin ve ödemenizi puanlar ile yapın, kolay ve hızlı şekilde puanlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Yukarıdaki sitelere ek olarak aşağıdaki alışveriş sitelerinde de worldpuan geçmektedir.

 • Online alışveriş siteleri
 • İnternet üzerinden giyim moda siteleri
 • Gıda satan firma siteleri

İnternet üzerinden alışveriş yaparken bankanızın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden sizler de artık birikmiş olan world puanlarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Teknoloji ürünleri satın alımlarınız için teknosa, teknolojiden bahçe ürünlerine kadar aklınıza gelecek tüm ürünler için gitti gidiyor, saat alımlarınız için 724tikla ve ev alışverişleriniz için ise sanalmarket web sitesini ziyaret ederek alışverişinizi kolay şekilde yapabilirsiniz. World puan kullanılan siteler 2024 yılı dahilinde her 1 worldpuan 1 TL’ye denk gelmektedir. Güncel worldpuan miktarını sorgulamak isteyenler, world mobil uygulamasını indirerek öğrenebilirler.

Worldpuan Geçen Marketler 2024

İnternet üzerinden alıveriş yaparken, satın alacağınız ürünün ödemesini puanlarınızla yapabilir kalan bakiyeyi de kredi kartından geçebilirsiniz. Yani örnek olarak 115 TL değerinde bir world puanınız varsa, satın alacağınız ürün 1115 TL ise 115 TL sini puanlarınızdan düşerek kalan ödemeyi kredi kartınızdan geçebilirsiniz.

 • A101, şok ve migros tüm mağazalarında world puan geçmektedir.

World Puan geçen marketler 2022 listesini ise şu şekilde sizler için listeledik;

 1. World Puan Geçen Süpermarketler;
  1. Migros, Migros Sanal Market ve CarrefourSA
 2. World Puan Kullanılan Hipermarketler;
  1. A101, ŞOK, Kipa
 3. World Puan Kullanılan Yerel Marketler ise;
  1. Metro Marketleri, Real Market Zincirleri, Bizim Toptan Alışveriş, Özdilek Market ve Şarküteri

Kredi kartları düzenli ve ihtiyaç halinde kullanıldığı durumlarda, ödemelerinin düzenli şekilde yapıldığı dönemlerde oldukça faydalı ve kullanımı kolay olan ürünlerdir. Sizler de puanlarınız ile kolay ve hızlı şekilde alışveriş keyfini yaşamak isterseniz yukarıda yer alan web sitelerine girerek beğendiğiniz ürünleri sepete atmaya başlayabilirsiniz.

Teb bonus kullanılan siteler

Söz konusu world puanlar bir çok akaryakıt istasyonlarında nakit yerine geçebilir. Otogaz ve akaryakıt alımında (benzin ve motorin) ödeme esnasında world puanlardan yapılmasını belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca tüm a101 mağaza şubelerinde alışveriş tutarından bu kazandığınız world puanlarını kullanabilirsiniz.

Trendyol’da Bonus Puan Kullanılıyor mu?

Trendyol.com üzerinden bonus puanlar kullanılabilir. Bireyler kartlarında biriken ve harcamak istedikleri bonus puanları nerelerde kullanacaklarını tam olarak bilmeyebilir. Eğer bonus puanlarınız var ise trendyol.com a giriş yaparak, ödeme aşamasında hepsipay cüzdan hesabı hariç olarak ödeme yapabilirsiniz.

Worldpuan İnternette Nasıl Kullanılır?

Banka müşterileri, kazandığı worldpuan harcama aşamasında yeterli bilgiye sahip olmayabilir. İnternette worldpuan nasıl kullanılır diyorsanız; ödeme sayfası ekranında worldpuanın bulunduğu kart bilgileri girilmelidir. Ekranın aşağısında hemen kullanılabilir worldpuan çıkacaktır o kutucuğu tıklayarak, worldpuan internette kullanılır.

Yapıkredi worldpuan nasıl kullanılır?

Yapıkredi worldpuan nasıl kullanılır aşamasında herhangi bir mağazaya gittiğinizde ödeme aşamasında ilgili personele ödemeyi worldpuan ile yapmak istiyorum demelisiniz. Pos cihazı destekliyorsa yani yapıkredi desteklenen bir pos cihazı var ise rahatlıkla puanlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.
İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın